KONST / Litografier / Färglitografi 14665297
nr 1466 5297
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:55:20
5/5 19:46:49